Kategorie:

Maski na spierzchnięte usta

Avatar
Opublikowane przez EvaNesvetskaya

Maski na spierzchnięte usta

W chłodne dni usta zaczynają kredować i pękać, powodując dyskomfort. Aby tego uniknąć, należy je chronić przed szkodliwymi czynnikami. Specjalne maski pomogą pozbyć się spierzchniętych ust. Możesz zrobić je sam, używając składników w swoim domu.

Możesz masować usta przez dwie minuty, po nałożeniu na nie miodu lub wazeliny.

Dobry efekt daje maska ​​twarożkowa. Należy zmielić na kremową konsystencję, dodając odrobinę śmietanki. Taką maskę nakłada się na dziesięć minut, a następnie należy ją zdjąć wacikiem uprzednio zwilżonym ciepłą wodą.

Maska z awokado może również pomóc złagodzić suchość ust. Do jego przygotowania potrzebny jest tylko sam egzotyczny owoc. Nasmaruj przecier na ustach. A po 10 minutach delikatnie wytrzyj wilgotnym wacikiem.

Wbity w kleik ogórek poradzi sobie również z popękanymi ustami. Musi być nakładany na usta przez około piętnaście minut.

Bardzo dobry efekt daje śmietana, śmietana i masło w połączeniu z miodem. Maseczki na bazie tych składników nie tylko leczą, ale także chronią usta przed wysychaniem.

Aby uniknąć nieprzyjemnych wrażeń, konieczne jest częstsze stosowanie różnych masek wraz z nadejściem chłodów. Potrafią nie tylko leczyć już spierzchnięte usta, ale także chronić zdrowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
21 × 15 =