Kategorie:

Peeling enzymatyczny do twarzy

Avatar
Opublikowane przez EvaNesvetskaya

Peeling enzymatyczny do twarzy

Peeling enzymatyczny do twarzy, czyli inaczej nazywany „enzymatycznym”, obejmuje oczyszczanie skóry substancjami pochodzenia naturalnego. Występują w owocach. Są to głównie bromelaina, pipsyna, papaina. Przeczytaj więcej o peelingu enzymatycznym – czytaj dalej!

Enzymy wchodzące w skład produktów peelingu enzymatycznego nie są zbyt skoncentrowane, dzięki czemu działają łagodnie na skórę, nie wywołując reakcji alergicznych.

Peeling enzymatyczny oczyszcza skórę z różnych zanieczyszczeń i usuwa martwe komórki naskórka. Stosuje się go zarówno w młodym wieku do oczyszczania i nawilżania twarzy, jak iu dojrzałości w celu wygładzenia zmarszczek i wyrównania kolorytu. Enzymy pomagają usuwać plamy starcze, przywracają koloryt i stymulują procesy odnowy.

Ze względu na to, że ten zabieg kosmetyczny nie podrażnia skóry, stosuje się go nawet na skórze wrażliwej. Po nim zwężają się pory, ślady trądziku stają się mniej widoczne.

Ta procedura jest często wykonywana w salonach, a nawet w domu. Ale skórę należy najpierw dokładnie oczyścić i odparować. Trwa około czterdziestu pięciu minut i nie powoduje bólu. Zaleca się regularne stosowanie tego typu oczyszczania twarzy, nie częściej jednak niż raz na dwa tygodnie. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem. Peeling enzymatyczny w domu wykonywany jest głównie za pomocą gotowych maseczek. Bądź piękna!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
22 − 13 =