Kategorie:

Jak prawidłowo nakładać perfumy?

Avatar
Opublikowane przez EvaNesvetskaya

Jak prawidłowo nakładać perfumy?

Przedstawiciele ani silniejszego seksu, nie mówiąc już o kobietach, nie mogą obejść się bez perfum. Aby obraz wydawał się kompletny, nie można obejść się bez śladu przyjemnego aromatu. Konieczne jest jednak prawidłowe stosowanie perfum, wody kolońskiej lub wody toaletowej.

Na ludzkim ciele jest kilka punktów za to. Nazywa się je „gorącymi”, czyli są to obszary, w których żyły znajdują się bardzo blisko powierzchni skóry. Perfumy rozpylone w tych miejscach utrzymują się dłużej. Gdzie zastosować swój ulubiony zapach? Jest na to sześć głównych punktów:

  • Za uszami.
  • Po wewnętrznej stronie łokcia.
  • Tył głowy.
  • W okolicy pępka.
  • Pod kolanami.
  • Włosy.

Wszystkie z nich są w stanie w pełni wydobyć nuty zapachowe. Perfumy należy rozpylać małymi porcjami, aby zapach nie był zbyt uciążliwy. Po nałożeniu na tył szyi wystarczy spryskać kołnierz ubrania. Włosy należy zebrać w kok, następnie nałożyć perfumy lub wodę toaletową, rozpuścić i rozczesać. Najlepiej, jeśli są wilgotne, wtedy zapach będzie trwał dłużej.

Warto pamiętać, że perfumy i wody kolońskie zawierają alkohol, który może wysuszyć włosy. Aby nie wyrządzić im żadnej krzywdy, lepiej spryskać grzebieniem, a następnie przeczesać. Zapach rozprowadza się równomiernie na całej długości włosów i utrzyma się przez cały dzień.

Prawidłowo dobrane i zastosowane perfumy dodadzą radości obrazowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
19 × 8 =