Kategorie:

Jak się obudzić bez obrzęku twarzy?

Avatar
Opublikowane przez EvaNesvetskaya

Jak się obudzić bez obrzęku twarzy?

Budzenie się bez obrzęku twarzy to bardzo ważna umiejętność. Nawet cała sztuka. Jak to opanować? Przeczytaj w tym artykule!

Aby zapobiec obrzękowi twarzy rano, przede wszystkim nie należy pić dużo płynów w nocy.

Konieczne jest przestrzeganie reżimu i spanie co najmniej siedem do ośmiu godzin dziennie. Wtedy rano twarz będzie wyglądać na wypoczętą. Masaż pomaga usunąć obrzęki na twarzy. Nawet przed pójściem spać (a także po nim) możesz masować głowę i szyję, aby rozproszyć zastały płyn. Nie możesz jeść soli w nocy, zatrzymuje płyn w organizmie.

Może również pojawić się obrzęk twarzy z powodu nieprawidłowo dobranej poduszki . Aby uniknąć obrzęku twarzy rano, śpij na wysokiej poduszce. Przyczynia się to do normalnego ruchu limfy. Poduszki puchowe mogą powodować alergie i powodować obrzęki twarzy.

Nie zaleca się pozostawiania tłustego kremu na twarzy na noc. Zatyka pory, powodując puchnięcie twarzy bez uzyskania wystarczającej ilości tlenu.

Kompresy i płyny z naparów ziołowych pomagają dobrze radzić sobie z opuchniętą twarzą. Mięta, pietruszka, siemię lniane, lipa działają kojąco na skórę.

Prosty przepis na maseczkę to napar z kopru i liści pietruszki. Zieloni należy przyjmować w stosunku 1: 1 i napełniać szklanką gorącej wody. Powstałą mieszaninę umieścić w łaźni wodnej na dziesięć minut. Następnie przykryj i odstaw do ostygnięcia. Użyj gotowego bulionu na balsamy na opuchnięte miejsca.

Właściwy tryb życia i pielęgnacja delikatnej skóry twarzy pozwoli uniknąć niechcianego obrzęku po nocnym śnie. Dbanie o siebie i poświęcenie odpowiedniej ilości czasu na odpoczynek sprawi, że rano Twoja twarz będzie wyglądać idealnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
20 + 26 =